Uniform (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: File
bg: Файл

en: Password
bg: Парола

en: Text
bg: Текст

en: theme
bg: тема

en: Button
bg: Бутон
