Uniform (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: File
cy: Ffeil

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Text
cy: Testun

en: theme
cy: thema
