Uniform (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: File
da: Fil

en: Password
da: Adgangskode

en: Text
da: Tekst

en: theme
da: tema

en: Button
da: Knap
