Uniform (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: File
eu: Fitxategi

en: Password
eu: Pasahitza

en: Text
eu: Testua

en: theme
eu: tema

en: Button
eu: Botoia
