Uniform (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: File
fi: Tiedosto

en: Password
fi: Salasana

en: Text
fi: Teksti

en: theme
fi: teema

en: Button
fi: Nappi
