Uniform (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: File
he: קובץ

en: Password
he: סיסמה

en: Text
he: טקסט

en: theme
he: ערכת נושא

en: Button
he: כפתור

en: Checkbox
he: תיבת סימון
