Uniform (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: File
hr: Datoteka

en: Password
hr: Lozinka

en: Text
hr: Tekst

en: theme
hr: predložak

en: Button
hr: Gumb
