Uniform (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: File
hu: Fájl

en: Password
hu: Jelszó

en: Text
hu: Szöveg

en: theme
hu: smink

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Selects
hu: Kiválaszt
