Uniform (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: File
oc: Fichièr

en: Password
oc: Senhal

en: Text
oc: Tèxte

en: theme
oc: tèma
