Uniform (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: File
pt: Ficheiro

en: Password
pt: Senha

en: Text
pt: Texto

en: Button
pt: Botão
