Uniform (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: File
sk: Súbor

en: Password
sk: Heslo

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: Button
sk: Tlačidlo
