Uniform (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: File
sl: Datoteka

en: Password
sl: Geslo

en: Text
sl: Besedilo

en: theme
sl: tema
