Uniform (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: File
th: ไฟล์

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Text
th: ข้อความ

en: theme
th: ธีม
