Uniform (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: File
uk: Файл

en: Password
uk: Пароль

en: Text
uk: Текст

en: theme
uk: тема

en: Button
uk: Кнопка

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Form elements
uk: Елементи форми

en: Radio
uk: Радіо

en: Uniform
uk: Однаковий
