Uniform (7.x-1.10) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: theme
be: тэма

en: Text field
be: Текставае поле

en: Select
be: Выбраць
