Uniform (7.x-1.10) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Password
gl: Contrasinal

en: theme
gl: tema

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Textarea
gl: Área de texto
