Uniform (7.x-1.10) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Password
hu: Jelszó

en: theme
hu: smink

en: Text field
hu: Szövegmező

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: File field
hu: Fájlmező
