Uniform (7.x-1.10) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: theme
th: ธีม

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: Select
th: เลือก
