Uniform (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: File
ar: ملف

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Text
ar: نص

en: theme
ar: حلة

en: Button
ar: زر
