Uniform (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: File
be: Файл

en: Password
be: Пароль

en: Text
be: Тэкст

en: theme
be: тэма
