Uniform (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: theme
bo: བརྗོད་གཞི།
