Uniform (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: File
eo: Dosiero

en: Password
eo: Pasvorto

en: Text
eo: Teksto

en: theme
eo: haŭto

en: Button
eo: Butono
