Uniform (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: File
fr: Fichier

en: Password
fr: Mot de passe

en: Text
fr: Texte

en: theme
fr: thème

en: Button
fr: Bouton

en: Checkbox
fr: Case à cocher

en: Form elements
fr: Éléments de formulaire
