Uniform (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: File
hi: फ़ाइल

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Text
hi: लेख

en: theme
hi: थीम

en: Button
hi: बटन
