Uniform (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: File
kn: ಕಡತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ
