Uniform (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: File
ku: پەڕگە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Text
ku: دەق

en: theme
ku: ڕووکار
