Uniform (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: File
lv: Fails

en: Password
lv: Parole

en: Text
lv: Teksts

en: theme
lv: tēma

en: Button
lv: Poga
