Uniform (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: File
ru: Файл

en: Password
ru: Пароль

en: Text
ru: Текст

en: theme
ru: тема оформления

en: Button
ru: Кнопка

en: Checkbox
ru: Флажок

en: Radio
ru: Радио
