Uniform (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: theme
bo: བརྗོད་གཞི།

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས
