Uniform (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: theme
cy: thema

en: Text field
cy: Maes testun

en: Select
cy: Dewis
