Uniform (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: theme
he: ערכת נושא

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Select
he: בחר

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי
