Uniform (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Password
ja: パスワード

en: theme
ja: テーマ

en: Text field
ja: テキストフィールド

en: Select
ja: 選択

en: Checkbox
ja: チェックボックス

en: Textarea
ja: テキストエリア

en: Submit button
ja: サブミットボタン
