Uniform (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: theme
fr: thème

en: Text field
fr: Champ texte

en: Select
fr: Sélectionner

en: Checkbox
fr: Case à cocher

en: Form elements
fr: Éléments de formulaire

en: Textarea
fr: Zone de texte

en: Submit button
fr: Bouton de soumission
