Uniform (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Password
nl: Wachtwoord

en: theme
nl: thema

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Select
nl: Selecteren

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Form elements
nl: Formulierelementen

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: File field
nl: Bestandsveld
