Uniform (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Password
ro: Parolă

en: theme
ro: temă

en: Text field
ro: Câmp text

en: Select
ro: Alege
