Uniform (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Password
sv: Lösenord

en: theme
sv: tema

en: Text field
sv: Textfält

en: Select
sv: Välj

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Textarea
sv: Textruta
