Uniform (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Password
pt: Senha

en: theme
pt: tema

en: Text field
pt: Campo de texto

en: Select
pt: Selecionar

en: Checkbox
pt: A caixa de seleção

en: Textarea
pt: Caixa de texto

en: Radio
pt: Rádio
