Uniform (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Password
da: Adgangskode

en: theme
da: tema

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Select
da: Vælg

en: Textarea
da: Tekstområde
