Uniform (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: theme
oc: tèma

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Select
oc: Seleccionar
