Uniform (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: theme
pl: skórka

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Select
pl: Wybierz

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Form elements
pl: Elementy formularza

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: File field
pl: Pole pliku

en: Uniform theme
pl: Skórka Uniforma

en: Administration Areas
pl: Strony administracyjne

en: Uniform settings
pl: Ustawienia Uniforma

en: Exclude Selectors
pl: Wyklucz selektory

en: Button: HTML Tag
pl: Przycisk: Tag HTML

en: Button: Input
pl: Przycisk: Input

en: Button: Submit
pl: Przycisk: Submit
