Uniform (7.x-1.8) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: theme
ca: tema

en: Text field
ca: Camp de text

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Textarea
ca: Àrea de text
