Uniform (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Password
cs: Heslo

en: theme
cs: téma vzhledu

en: Text field
cs: Textové pole

en: Select
cs: Vybrat

en: Textarea
cs: Textová oblast
