Uniform (7.x-1.9) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Password
fi: Salasana

en: theme
fi: teema

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Select
fi: Valitse

en: Textarea
fi: Tekstialue
