Uniform (7.x-1.9) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Password
lt: Slaptažodis

en: theme
lt: tema

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Textarea
lt: Teksto sritis
