Uniform (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: File
ne: फ़ाइल

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Text
ne: अक्षर

en: Button
ne: बटन
