Unilogin (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: On
el: Ανοικτό

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Active
el: Ενεργό

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Off
el: Κλειστό

en: General
el: Γενικά

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί
