Unilogin (7.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Active
eu: Aktiboa

en: Url
eu: URLa

en: General
eu: Orokorra

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe
