Unilogin (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: On
gl: Activo

en: Password
gl: Contrasinal

en: Active
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: General
gl: Xeral

en: Security
gl: Seguranza

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Configured
gl: Configurado
