Unilogin (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: On
he: פעיל

en: Password
he: סיסמה

en: Active
he: פעיל

en: Url
he: כתובת url

en: Off
he: כבוי

en: General
he: כללי

en: Security
he: אבטחה
