Unilogin (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: On
hr: Uključi

en: Password
hr: Lozinka

en: Active
hr: Aktivno

en: General
hr: Općenito
